Menu

Tekne Turu

5 Hours

Farklı koylar ve plajlarda gezeceğiniz, daha önce görmediğiniz yerler göreceğiniz bir tekne turu arıyorsanız Ölüdeniz Tekne Turu sizin için doğru tur olacaktır.

Tüm müşterilerimizin teknemize binmesinin ardından “Ölüdeniz Tekne Turu” muz başlayacak. Gün boyunca 5 veya 6 noktada duracağız ve bu yerlerin bazılarına yalnızca tekne ile ulaşılabiliyor. Duraklarımızdan biri dünyaca ünlü Kelebekler Vadisi yolu üzerindeki Mavi Mağara olacak. Mavi Mağara yüzmek ve şnorkel ile su altını incelemek için muhteşem bir noktadır. Mavi mağara turkuaz kristal suları olan doğal bir mağaradır. Bir sonraki durağımız ünlü Kelebekler Vadisi. Tekneden ayrılıp vadide kısa bir yürüyüş yapabilir ve şelaleyi ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda yüzme molası da vereceğiz. Eğer şanslı gününüzde iseniz vadiye adını veren kelebekleri görebilirsiniz. Bu şaşırtıcı vadide yüzlerce farklı kelebek türü vardır. Yüzmeyi tercih ederseniz, Kelebekler Vadisi’nin kumlu plajı sizi bekliyor.

Daha sonra kaptanımız, tarihi kilise ve kalıntıları olan St. Nicholas Adası’na doğru yola çıkacaktır. Bu ada St. Nicholas’ın ya da herkesin bildiği gibi “Noel Baba” nın evi olarak bilinir. Burada mükemmel bir su sizi şnorkelle dolaşmaya davet edecek. Adanın etrafından çıkan taze su kaynakları vardır, bu nedenle suyun biraz noktalarında ferahlatıcı olduğunu hissedebilirsiniz.

Ölüdeniz’e dönerken farklı koyları ve Ölüdeniz’in muhteşem manzarasını göreceğiz. Teknede balık veya tavuk, makarna veya pilav, salata, mezeler ve taze meyveler içeren öğle yemeği sunulacaktır. Bu muhteşem Ölüdeniz Tekne Turu’nu unutamayacağınıza eminiz.

If you are looking for different bays and beaches for a day out on boat, Oludeniz Boat Trip is the right trip for you. Jump on board and enjoy the sunshine and wind.

When all the customers arrive, we will start our tour of “Oludeniz Boat Trip”.

There will be 5 or 6 stops during the day and some of these places are only reachable by boat. It’s a natural cave with turquoise crystal waters. Next stop will be a visit to the famous Butterfly Valley. You may leave the boat and do a short hiking in the valley and visit the waterfall of the valley. If you are lucky, you can see some of the butterflies. There are hundreds of different types of butterflies in this amazing valley. If you prefer to swim, sandy beach of Butterfly Valley is waiting for you.

Later, our captain will take us the historical church and the ruins of St. Nicholas Island. This island is known as the house of St. Nicholas or as everybody knows, “Santa Claus”. A perfect water will invite you for snorkeling here. There is a fresh water source leaking into sea around the island so you may find the water a bit refreshing in some spots.

On the way back to Oludeniz we will see and visit different bays and places. There will be lunch served on the boat, (barbecue) fish or chicken, pasta or rice, salad, mezzes and fresh fruits. We are sure that you’ll never forget this relaxing tour of Oludeniz Boat Trips.

Tekne Turları

Yaz aylarının gelmesi ve sezonun açılması ile Türkiye’nin birbirinden güzel kıyı kesimleri dünyanın her yerinden akın eden yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya başlarlar. Yaz mevsimine kadarki diğer aylarda özellikle Ege ve Akdeniz gibi popüler tatil beldelerinin bulunduğu bölgelerdeki kumsalların, plajların güzelliğini en saf haliyle görebilirken insan kalabalığının bir anda yoğunlaşması ile bu durum yaz sezonunda maalesef pek mümkün değildir. Plajlara akın eden insanlarla beraber yaşanan şezlong kapma yarışları, denizde her kulaç atmaya bir insan düşmesi gibi durumlar sebebiyle stres atıp yenilenmek için tatile gelen insanların çoğu tatillerinden beklediklerini alamazlar. Oysa bu durumu ortadan kaldırmak oldukça mümkündür. Yaz sezonlarında düzenlemiş olduğumuz  Tekne Turları bünyesinde ağırladığı misafirlerini yoğun plajların kalabalığından kurtararak onlara unutulmaz bir gün yaşatmaktadır.

Fiyata Dahil Olanlar

  • Transfer
  • Öğle yemeği

Fiyata Dahil Olmayanlar

  • İçecekler

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Tekne Turu
20% Kapalı
From ₺1,500 ₺1,200
/ Yetişkin
From ₺1,500 ₺1,200
/ Çocuk
  • Best Price Guaranteed
  • No Booking Fees
  • Professional Local Guide

Diğer Aktiviteler

2 Hours
8% Kapalı
5,500 6,000

Yamaç paraşütü ya da uçma hissini tarif etmek kolay değil, fakat 7'den 70'e herkesin hayatında en az bir kez tatması...

Detayları göster
5 Hours
20% Kapalı
1,200 1,500

Farklı koylar ve plajlarda gezeceğiniz, daha önce görmediğiniz yerler göreceğiniz bir tekne turu arıyorsanız Ölüdeniz Tekne Turu sizin için doğru...

Detayları göster
3 Hours
12% Kapalı
2,200 2,500

Rafting Turu Jeolojik yapısı itibariyle Türkiye'nin coğrafi koşulları günümüzde rafting yapmak için dünyanın en özel imkanını sağlayan ülkelerden biri olarak...

Detayları göster
8 Hours
14% Kapalı
1,600 1,850

Su altında bambaşka bir hayat göreceğinizin sözünü veriyoruz. Endişelenmeyin, profesyonel veya dalış konusunda deneyimli olmanız gerekmez. Size bütün gün yardımcı...

Detayları göster
9 Hours
20% Kapalı
1,000 1,250

Jeep Safari, Fethiye'nin en eğlenceli günlük aktivitelerinden biridir. Doğa, eğlence, gezi ve tarih içeren heyecan dolu bir turdur. Tur sabahı...

Detayları göster
10 Hours
12% Kapalı
2,200 2,500

Pamukkale, Türkiye'nin en ilginç manzaralarından birine sahiptir. Pamukkale, Denizli ilimizde bulunmakta ve Fethiye'ye 230 km uzaklıktadır. Bölge kaplıcaları ve berrak...

Detayları göster