Menu

Dalyan Çamur Banyosu

5 Hours

Dalyan çamur banyosu turu, otelinizden sizi alacak tur otobüsümüzle yapacağınız yolculuk ile başlar. Dalyan, Fethiye’ye ortalama 65 km mesafededir. Dalyan, Marmaris ve Fethiye ilçeleri arasında yer alan Muğla’nın küçük bir ilçesidir.

Dalyan Çamur Banyosu tur programımız Dalyan nehrinde yapılacak bir tekne turu ile devam eder. Dalyan nehrinde yapılan bu romantik tekne turu sizi, cildinizi sülfürik çamur banyolarıyla yenileyeceğiniz başka ilginç bir noktaya götürecektir. Ancak Dalyan Çamur Banyosu yolunda sazların ve doğa manzarasının, ayrıca Dalyan’ın meşhur kaya mezarlarının da tadını çıkaracaksınız. Bu şaşırtıcı Dalyan nehri tekne turundan sonra ünlü Dalyan Çamur Banyosu’na ulaşacağız. Çamur banyolarının kendinizi daha genç hissetmenizi ve daha genç görünmenizi sağladığına inanılmaktadır. Çamur banyosundan hemen sonra sizi tazeleleyecek kükürt kaynaklarına girerek cildinizi temizleyip rahatlayabilirsiniz.

Çamur Banyosu macerasından sonra köyde açık büfe öğle yemeği servis edeceğiz. Geleneksel Türk yemeklerinden farklı seçimler sizi bekliyor olacak.

Bir sonraki durak İztuzu plajında rahatlatıcı bir yüzme molası olacak. Tatlı su veya tuzlu su, yüzmek için Akdeniz’in turkuaz suları arasından seçim yapabilirsiniz. Şanslıysanız sahilde bazı Caretta Caretta kaplumbağaları görebilirsiniz.

İztuzu plajında yüzme molasından sonra tekne turunun son bölümü ile otobüsümüze geri döneceğiz ve Fethiye’ye yola çıkacağız. Eğer ilginizi çekerse teknede mavi yengeçleri tatma şansınız olabilir!

______________________________________________________________________________

The daily Dalyan mud bath journey starts with a coach transfer from your resort to Dalyan village which is 30 km away from Dalaman Airport and 65 km from Fethiye. Dalyan is a small county of Mugla city located between the Marmaris and Fethiye districts.

Our agenda of Dalyan Mud Bath Day will start with Dalyan river boat trip. This romantic tour on the Dalyan river estuary will take us to another interesting point where we will refresh our skin with sulphuric mud baths. But on the way to Dalyan Mud Bath, we will enjoy the scenery of the reeds and nature and also the famous rock tombs of Dalyan. After this amazing Dalyan river boat trip we will reach to famous Dalyan Mud Bath. It’s believed that the mud baths make you feel and look younger and a dip in the sulphur springs after the mud bath will freshen you.

We will serve an open buffet lunch in the village after the Mud Bath adventure. Different selections of traditional Turkish food are waiting for your taste.

Next item on the agenda will be a relaxing swim stop at Iztuzu beach. You can choose either the freshwater or saltwater, the turquoise waters of Mediterranean Sea to swim. If you are lucky, you may see some Caretta Caretta turtles on the beach. After the swim break at the Iztuzu beach we will return to our coach with the last part of the boat trip and head back to Fethiye. On the boat you may have a chance to taste the blue crab!

Fiyata Dahil Olanlar

  • Transfer
  • Sigorta
  • Öğlen Yemeği
  • Çamur Banyosu Girişi

Fiyata Dahil Olmayanlar

  • İçecekler

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Dalyan Çamur Banyosu
15% Kapalı
From ₺2,000 ₺1,700
/ Yetişkin
From ₺2,000 ₺1,700
/ Çocuk
  • Best Price Guaranteed
  • No Booking Fees
  • Professional Local Guide

Diğer Aktiviteler

2 Hours
8% Kapalı
5,500 6,000

Yamaç paraşütü ya da uçma hissini tarif etmek kolay değil, fakat 7'den 70'e herkesin hayatında en az bir kez tatması...

Detayları göster
5 Hours
20% Kapalı
1,200 1,500

Farklı koylar ve plajlarda gezeceğiniz, daha önce görmediğiniz yerler göreceğiniz bir tekne turu arıyorsanız Ölüdeniz Tekne Turu sizin için doğru...

Detayları göster
3 Hours
12% Kapalı
2,200 2,500

Rafting Turu Jeolojik yapısı itibariyle Türkiye'nin coğrafi koşulları günümüzde rafting yapmak için dünyanın en özel imkanını sağlayan ülkelerden biri olarak...

Detayları göster
8 Hours
14% Kapalı
1,600 1,850

Su altında bambaşka bir hayat göreceğinizin sözünü veriyoruz. Endişelenmeyin, profesyonel veya dalış konusunda deneyimli olmanız gerekmez. Size bütün gün yardımcı...

Detayları göster
9 Hours
20% Kapalı
1,000 1,250

Jeep Safari, Fethiye'nin en eğlenceli günlük aktivitelerinden biridir. Doğa, eğlence, gezi ve tarih içeren heyecan dolu bir turdur. Tur sabahı...

Detayları göster
10 Hours
12% Kapalı
2,200 2,500

Pamukkale, Türkiye'nin en ilginç manzaralarından birine sahiptir. Pamukkale, Denizli ilimizde bulunmakta ve Fethiye'ye 230 km uzaklıktadır. Bölge kaplıcaları ve berrak...

Detayları göster